Zwroty

Zwroty produktów

 

Jeśli produkt nie spełnia Państwa oczekiwań, przysługuje Państwu 14 dni na zwrot produktów zakupionych w naszym sklepie. Zwracane przedmioty nie powinny posiadać śladów użytkowania.

 

Formularz zwrotu

Do przesyłki zwrotnej prosimy dołączyć wypełniony formularz zwrotu, który otrzymali Państwo wraz z produktami. W przypadku zagubienia formularza kontaktowego, na dole strony znajduje się odnośnik do pobrania go w formie PDF. W takiej sytuacji prosimy o wydrukowanie formularza, wypełnienie i dołączenie do przesyłki zwrotnej.

 

Dowód zakupu

Do przesyłki prosimy dołączyć również dowód zakupu. Nie musi być to paragon, może być to np. potwierdzenie płatności z systemu bankowego. W przypadku gdy nie posiadają Państwo drukarki, będziemy wdzięczni za przesłanie pliku drogą elektroniczną na nasz adres mailowy: zwroty@crazycactus.pl, w tytule powołując się na numer Państwa zamówienia. Jest nam to niezbędne do celów księgowych.

 

Adres do zwrotów

Zwracane produkty prosimy odesłać na nasz adres:
Rooog sp. z o.o.
ul. Twarda 18
00-105 Warszawa

 

Produkty, które chcą Państwo zwrócić, proponujemy zapakować w opakowanie w którym je Państwo otrzymali lub dowolne inne opakowanie, dbając o to, by produkty nie uległy uszkodzeniu w drodze do nas.

 

Pliki do pobrania: 

Pobierz formularz zwrotu

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl